Milyen feladataid lennének a csapatban?

Fejlesztés

Olyan zárt szakmai oldalak megtervezése és felépítése lesz a feladatod, mely megfelel mind az ügyfél mind az EVH belső szabályzatának. PHP,  MYSQL, HTML5 + CSS ismerete elvárt a feladat ellátásához.

Tervezés

Közös ötletelés és szoros együttműködés Projekt Managerekkel és a projektben résztvevő csapattagokkal.

Design

Előre megadott template-ek vagy brandbook-ok által megoldásaink kivitelezése. A folyamatainkat segíti Adobe Photoshop felhasználói szintű ismerete.

Simple Solutions

m
Mail Chimp

Hírlevél

m
Slack

Kommunikáció

Office

Adminisztráció

MailerLite

Promóció

Easy Projekt

Projekt Management

Adobe termékek

Szerkesztés

PureVpn

Csatornák

Dell

HarDver

Mit ajánlunk?

Tapasztalatot

Az eVisit már 10 éve nyújt digitális megoldásokat a gyógyszeripar területén. Ehhez nem elég a piaci ismeret, a legújabb trendek nyomonkövetése, azok megteremtése, de szükség van magas szintű technikai szakértelemre, orvosszakmai ismeretekre, valamint teljes mértékben tisztában kell lennünk a jogi környezettel.

Fejlődést

Lehetőség van online és offline szakmai képzéseken való részvételre. A szakmai fejlődés kulcstényező a szervezet tagjai számára hiszen a holnap kérdéseire kell választ adnunk!
Startup szemléletet

Alapvetően lapos szervezet vagyunk fiatalos légkörrel és rengeteg Spin-off projekttel, melyek segítik cégünket és Téged is kreatívnak maradnod.

Iroda

Könnyen megközelíthető, loft stílusú iroda a IX. kerületben a Malomudvarban. Céges parkolóval, a fittebbeknek bicikli tárolási lehetőséggel.

Csapat

Jelenleg egy 10 fős fiatalos csapatba várunk Téged. A 2 havonta tartott csapatépítés központi szerepet játszik a cég életében, ezért fontos, hogy szeress társasjátékozni, kirándulni, grillezni, jókat enni. 😉
Juttatások

Az alapbér mellett szakmai képzésekkel támogatjuk tudásod növekedését, mindennapi munkádhoz pedig céges telefont és laptop-ot, egy közös használatú rollert, kávét, sört… pálinkát 🙂

    Önéletrajz csatolása: .

    Alternatív jelentkezési lehetőség az info@evh.hu email címen.